Greičiausias būdas uždegti ugnį. Pavyks 100%!

Ar girdėjote apie ugnies įžiebimo metodą „iš viršaus į apačią“?

Ugnies įkurimas iš viršaus į apačią

Kartais ugnies įžiebimas gali būti neįtikėtinai varginantis procesas. Galite praleisti daugybę minučių žiebdami ugnį, bandydami tinkama tvarka sudėlioti malkas, tada įsižiebus liepsnelei ją pūsti, melstis, tikėdamiesi, kad malkos užsidegs ir ugnis plačiai pasklis…

Tačiau naujausias ir visų krosnelių gamintojų, prižiūrėtojų rekomenduojamas ugnies įžiebimo metodas „iš viršaus į apačią“ leis jums pamiršti šiuos vargus ir lengvai įkurti ugnį kada tik panorėsite.

Kas yra ugnies įžiebimas „iš viršaus į apačią“?

Iš viršaus į apačią kūrenamoje ugnyje didžiausios malkos yra dedamos apačioje, o degikliai – laužo smaigalyje. Taip viršuje uždegta ugnis lengvai išplinta į apačioje esančias malkas.

Kaip įkurti ugnį, naudojant metodą „iš viršaus į apačią“?

1. Pasidarykite pagrindą: didžiausios malkos ar briketai yra dedami krosnies apačioje. Pagrindui naudojamas medžiagas sudėkite lygiagrečiai, įsitikindami, kad tarpai yra pakankami sklisti oro srautui.

2. Tuomet ant viršaus dėkite smulkesnes malkas, galite sudėti 2-3 sluoksnius. Laikykitės piramidės principo, jūsų laužo vidurys turi būti tuščias.

3. Į laužavietės vidurį įdėkite degiklį, pavyzdžiui, medienos suktinukus.

4. Įžiebkite degtuką ir juo uždekite degiklį.

5. Uždarykite savo krosnies dureles ir leiskite liepsnai įsidegti.

Pavyksta, dažniausiai 99,98% atvejų!

Svarbus sėkmės garantas – tinkamos malkos

Rinkdamiesi malkas kūrenimui, ieškokite sausų, džiovykloje džiovintų malkų – tai parodo, kad jos yra tinkamai, profesionaliai išdžiovintos ir jų drėgnumas neviršija 20%. Vadinasi, jos yra paruoštos deginimui iš karto. Visada rekomenduojame naudoti specialioje krosnyje džiovintas malkas, nes tokios malkos garantuoja puikią šilumos išeigą ir lėtesnį degimą įsidegus, mažiau dūmų, bei profesionaliai išdžiovinta mediena yra tvaresnė, mažiau teršia aplinką.

Briqs.lt džiovykloje džiovintų malkų vidutinis drėgmės kiekis yra apie 18 procentų, jos yra visiškai paruoštos kūrenimui bei puikiai tinka maisto gamybai. Malkos yra sukrautos patogiose medinėse, sandėliuoti tinkamose dėžėse.

Mūsų asortimente esančios aukščiausios kokybės malkos – tai puikus tradicijų ir kokybės derinys gera kaina. Kviečiame rinktis kokybiškas malkas ir išbandyti kone 100% veikiantį jų uždegimo metodą „iš viršaus į apačią“.