Dažniausiai užduodami klausimai

Briqs prekių asortimentas, kurį sudaro medžio pjuvenų briketai, granulės, malkos ir akmens anglis.

Jūsų patogumui, visi dažniausiai pasitaikantys klausimai apie mūsų prekes ir pristatymo paslaugas vienoje vietoje.

Jeigu atsakymo nerandate, visada galite kreiptis į mus jums patogiu būdu:

-paskambinti telefonu: +370 613 35875;
-parašyti elektoriniu paštu: info@briqs.lt;
-susisiekti su mumis: Facebook

Kokia biokuro pristatymo kaina į namus?

Medžio pjuvenų briketai, granulės, džiovykloje džiovintos malkos ir akmens anglis parduodami paletėmis. Vienos paletės pristatymo kaina yra 30 eurų.

Ar galima pirkti išsimokėtinai?

Taip. Briketai, granulės, malkos ir akmens anglis yra parduodami išsimokėtinai. Lizingo galimybę galite pasirinkti mūsų puslapyje pirkimo metu. Daugiau informacijos apie galimybę pirkti išsimokėtinai rasite skiltyje „Pirkimas išsimokėtinai“.

Kaip galima įsigyti briketus, granules, malkas ar akmens anglis?

Pardavimas vykdomas keliais būdais:
-galite patogiai užsisakyti visas prekes mūsų internetinėje parduotuvėje;
-priimame užsakymus elektroniniu paštu info@briqs.lt bei telefonu +370 613 35875;
-taip pat užsakymus priimame mūsų Facebook paskyroje Briqs.lt

Kiek medžio pjuvenų briketu užtenka vienam sezonui?

Briketai yra maždaug 3 kartus kaitresni už malkas, todėl jų reikia net tris kartus mažiau, bet labai svarbu juos laikyti sausoje patalpoje. Jeigu tokios patalpos neturite, rekomenduojama užsisakyti 1-2 paletes ir šaltojo sezono metu pasipildyti.
Tačiau, jeigu tokią patalpą turite, tai 100 kv./m. namui reikia apie 2-3 palečių, bet būtinai įsivertinkite namo charakteristiką, savo kieto kuro katilo naudingumo koeficientą, šaltojo sezono ilgį ir norimą temperatūrą viduje.

Kokiomis malkomis prekiaujate?

Mūsų asortimente yra džiovintos džiovykloje skroblo, ąžuolinės ir beržinės malkos. Malkos yra supakuotos į patogias medines dėžes, kurias galima naudoti sandėliavimui. Svarbu, kad malkos būtų laikomos sausoje vietoje.

Kuo džiovintos džiovykloje malkos geriau už nedžiovintas?

Džiovintų džiovykloje malkų kaloringumas padidėja nuo 1700 kcal./kg. iki 3400 kcal./kg..
Sausas malkas daug paprasčiau uždegti, jos beveik nerūksta, yra itin kaitrios. Taip pat sausos malkos nepelyja ir neskleidžia nemalonaus kvapo.
Tokios malkos tinkamos ne tik židinio ar krosnelių kūrenimui, bet ir maisto gamybai kepsninėje ar ant laužo.

Ar pristatote malkas į namus?

Taip, mūsų malkos, kaip ir kitos prekės pristatomos į namus. Pristatymo kaina vienai paletei malkų ar bet kurio kito biokuro yra 30 eurų. Priklausomai nuo užimtumo, pristatymas gali užtrukti iki 10 darbo dienų. Prieš pristatant malkas su jumis telefonu susisieks mūsų vadybininkė ir praneš apie planuojamą prekių pristatymą.

Visą informaciją apie prekių pristatymą rasite skiltyje Pristatymas.

Jeigu turite papildomų klausimų, visada galite susisiekti su mumis Jums patogiu būdu:
-paskambinti telefonu: +370 613 35875;
-parašyti elektoriniu paštu: info@briqs.lt;
-susisiekti su mumis Facebook

Kokios rūšies briketai pigiausi, kuo jie skiriasi ir nuo ko priklauso briketų kaina?

Visi mūsų parduodami briketai yra natūralūs, be jokių priemaišų, pagaminti iš natūralių medienos pjuvenų ir nekenksmingi gamtai. Šiuo metu pigiausi yra mišrios medienos briketai, tačiau kitų briketų kaina skiriasi neženkliai.
Pagrindinis briketų skirtumas yra mediena iš kurios jie pagaminti ir jų kaloringumas, kuris svyruoja nuo 4100 kcal./kg. iki 4700 kcal./kg.. Mūsų asortimente yra beržo, kietmedžio, mišrios medienos briketai, Nestro briketai, kurie pagaminti iš spygliuočių medienos pjuvenų ir Pini Kay briketai, kurie pagaminti iš ąžuolo pjuvenų.
Briketų kaina skiriasi priklasomai nuo to, iš ko jie yra pagaminti. Daugiausiai rinkoje briketai yra gaminami iš spygliuočių medienos, dėl šios priežasties jie yra pigiausi. Taip pat jų kaloringumas yra mažesnis palyginus su beržo ar kietmedžio briketais.

Kokie briketai yra kaitriausi?

Kaitriausi mūsų parduotuvėje parduodami briketai yra ąžuoliniai Pini Kay tipo briketai. Dėka specialios gamybos technologijos jie išskiria itin mažai dūmų, dega lėtai bei atiduoda didžiausią kiekį šilumos.
Sekantys pagal kaitrumą yra kietmedžio bei beržo briketai. Mažiausiai kaitrūs yra spigliuočių medienos briketai.
Norime paminėti, kad visi Briqs.lt parduodami briketai yra aukščiausios kokybės ir jų kaloringumas skiriasi neženkliai, todėl nėra didelės reikšmės kokio tipo briketus pasirinksite, jūs galite būti tikri, kad jie bus kaitrūs ir ekologiški.

Kokias medžio pjuvenų granules rinktis?

Mes rekomenduojame rinktis tik kokybiškas ir sertifikuotas medžio pjuvenų granules. Pagrindinis kriterijus renkantis granules yra jų kaloringumas, mechaninis atsparumas, pelenų lydimosi temperatūra, papildomų priemaišų bei nuodingų cheminių elementų nebuvimas. Visus šiuos reikalavimus apibrėžia ir jų laikymąsį kontroliuoja EnPlus sertifikavimo schema.
Mūsų parduotuvėje rasite tik aukščiausios klasės EnPlus A1 kokybės sertifikatą turinčias granules.

Kodėl verta rinktis granules namų šildymui bei vandens ruošimui?

Granulės yra vienas patogiausių bei pigiausių namų šildymo sprendimų. Naujausi automatiniai granuliniai katilai pasiekia net 90% energetinį efektyvumą, o tai reiškia, kad net 90% energijos, kurios medžio pjuvenų granulės išskiria degdamos, bus panaudota jūsų namų šildymui, o ne išeis pro kaminą į lauką.
Naujos statybos A+ kategorijos, 100 kv./m. namo šildymui bei vandens paruošimui, kai name gyvena 4 asmenų šeima, vidutiniškai užtenka apie 1200 kg. medžio pjuvenų granulių per metus.

Kas svarbu renkantis akmens anglį?

Akmens anglis, yra net du kartus didesnį kaitrumą turintis biokuras, palyginus su medienos pjuvenų gaminiais, o tai patogu, jei neturite vietos sandėliuoti.
Svarbu, kad akmens anglis būtų kokybiška, joje kiek įmanoma būtų mažiau aplinkai kenksmingų
elementų. Rekomenduojame rinktis tik plautą akmens anglį, dėka to, joje nebus smulkių dalelių, šiukslių bei dulkių.

Ar jūsų parduodamas biokuras yra ekologiškas?

Biomasės kuras, toks kaip briketai, malkos ir sertifikuotos granulės, laikomas ekologišku ir aplinkai draugišku kuru, o akmens anglis, nors ir yra neatsinaujinantis išteklis, tačiau degant išskiria mažiau šiltnamio efekto dujų, nei kitos kuro rūšys.

Ar yra valstybinės paramos programos biokuro kompensavimui?

Taip, Lietuvoje galima gauti kompensaciją už biokuro įsigyjimą. Tam turite kreiptis į savo gyve naomosios vietos savivaldybės paramos skyrių arba elektrininiu būdu http://www.spis.lt, tai pat čia galima pasižiūrėti kokio dydžio kompensacija Jums priklauso.
Kompensacijai gauti, žmonės turi pateikti tapatybę patvirtinantį dokumentą, prašymą socialinei paramai gauti ir pažymą apie gaunamas pajamas gautas per 3 paskutinius mėnesius iki kreipimosi.
Gyventojai, kurie kreipiasi dėl kompensacijos biokuro įsigyjimui, neprivalo pateikti dokumentų (pvz. sąskaitos faktūros), įrodančių kuro įsigyjimo išlaidų.