Internetinės parduotuvės www.briqs.lt privatumo politika ir slapukai

Įsigyjant prekes internetinėje parduotuvėje www.briqs.lt ir palikdami savo asmens duomenis skirtus tvarkyti Jūsų užsakymą ir pažymėjus varnelę užsakymo formoje prieš pateikiant duomenis, Jūs sutinkate ir suteikiate teisę tvarkyti Jūsų pateiktus duomenis pagal Privatumo politikos ir Prekių pirkimo, pardavimo taisykles jose numatytais būdais, tikslais ir apimtimi.
Nesutikus su Taisyklėmis, Politika ar atskirais šių taisyklių punktais, negalėsime suteikti galimybės naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis.

Privatumo Politikos taisyklės gali būti keičiamos, pildomos, atnaujinamos.

Sąvokų apibrėžimai:

Asmens duomenys – tai informacija, kurią Jūs pateikiate ir pagal kurią Jus galima identifikuoti, taip pat kita informacija apie asmenį, kuris jau yra identifikuotas.

Asmens duomenų valdytojas – Uždaroji akcinė bendrovė “Litmer prekyba”, įmonės kodas 306228145, Kareivinių g. 51H, LT-20184 Ukmergė, tel. +370 613 35875, el. p. info@briqs.lt

Slapukai – maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Jie plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje
Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Kad galėtume tobulinti svetainę, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia – https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie Jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Slapukų naudojimas

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) tinkamam svetainės veikimui užtikrinti, statistiniais bei rinkodaros tikslais.

Būtini slapukai yra privalomi tinkamam interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui. Šiems slapukams nėra reikalingas Jūsų sutikimas.

Jūs galite atskirai sutikti su 3-ių šalių funkcinių, statistikos ir rinkodaros slapukų naudojimu.
Peržiūrėti slapukų sąrašą ir savo pasirinkimą galite valdyti paspaudę mygtuką .

Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo


Sutinku, kad UAB „Litmer prekyba“, kurios buveinės adresas Kareivinių g. 51H, LT-20184 Ukmergė, el. p. info@briqs.lt, tel. nr. +370 613 35875, 2 metus nuo šio sutikimo pateikimo dienos arba tol, kol neatšauksiu savo duoto sutikimo, kurį daviau pažymėdamas varnele pasirinkimą „Sutinku, kad mano duomenys bus naudojami Privatumo politikoje nurodytais tikslais“, valdytų, rinktų ir tvarkytų mano asmens duomenis, susijusius su mano vardu, pavarde, kontaktiniais duomenimis (telefono numeriu, el. paštu), darbovietės pavadinimu, įmonės kodu, darbovietės kontaktiniais duomenimis (telefono numeriu, el. paštu) tiesioginės rinkodaros tikslais, t. y. kreiptųsi į mane telefonu, elektroniniu paštu su tikslu:

  • teikti man informaciją ir reklaminę medžiagą apie UAB „Litmer prekyba“ teikiamas paslaugas, parduodamas prekes, naujienas;
  • teikti informaciją apie vykstančius / vyksiančius UAB „Litmer prekyba“ renginius ar projektus, kvietimus ir priminimus dalyvauti juose;
  • sužinoti mano nuomonę su UAB „Litmer prekyba“ veikla susijusiais klausimais;
  • teikti pasiūlymus;
  • naudoti mano asmeninius duomenis, mano nuomonę savo tinklalapių, reklamos, rinkos tyrimų ir darbuotojų aptarnavimo kokybės efektyvumui analizuoti ir gerinti bei kitais įmonės rinkodaros ir pardavimo tikslais. Tokiu atveju UAB „Litmer prekyba“ naudos nuasmenintus Jūsų duomenis.

Esu informuotas (-a) ir suprantu, kad turiu teisę:

  • susipažinti su savo pateiktais asmens duomenimis;
  • žinoti apie savo asmens duomenų tvarkymą̨;
  • reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis arba reikalauti, kad juos perkeltume;
  • nesutikti, kad būtų tvarkomi mano asmens duomenys, įskaitant asmens duomenų tvarkymą̨ tiesioginės rinkodaros tikslu;
  • reikalauti, kad UAB „Litmer prekyba“ ištrintų mano pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų tvarkymo veiksmus.

Esu informuotas (-a) ir suprantu, kad turiu teisę bet kada atšaukti savo sutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais ir įgyvendinti kitas nurodytas teises, pateikęs tokį prašymą̨ UAB „Litmer prekyba“ šiame sutikime nurodytais kontaktais (el. paštu arba telefono numeriu) ir tinkamais dokumentais patvirtinus asmens tapatybę.
Esu informuotas (-a) ir suprantu, kad mano asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais bus tvarkomi ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo šio sutikimo pateikimo momento arba tol, kol neatšauksiu savo duoto sutikimo, kurį daviau pažymėdamas varnele pasirinkimą „Sutinku, kad mano duomenys bus naudojami Privatumo politikoje nurodytais tikslais“, išskyrus atvejus, jei aš pareikšiu nesutikimą (tai galėsiu padaryti kreipdamasis į UAB „Litmer prekyba“ nurodytais rekvizitais) dėl savo asmens duomenų tvarkymo minėtais tikslais ir/ar duotą sutikimą atšauksiu. Tokiu atveju suprantu, kad UAB „Litmer prekyba“ nutrauks mano asmens duomenų tvarkymą̨ tiesioginės rinkodaros tikslais nuo mano nesutikimo ir/ar sutikimo atšaukimo gavimo UAB „Litmer prekyba“ dienos. Sutikimo atšaukimas neturės įtakos iki sutikimo atšaukimo ar iki nesutikimo su tiesiogine rinkodara pareiškimo jau atliktam Jūsų asmens duomenų tvarkymui ir tokio tvarkymo pasekmėms.
Esu informuotas (-a) ir suprantu, kad UAB „Litmer prekyba“ tiesioginės rinkodaros tikslais informaciją tvarkys tik asmeninėms reikmėms, t. y. tiriant UAB „Litmer prekyba“ darbuotojų klientų aptarnavimo kokybę, siekiant sužinoti asmeninę nuomonę, informuojant apie teikiamas paslaugas, naujus produktus, projektus, renginius, kvietimus, pasiūlymus.

Asmens duomenis gauname tiesiogiai iš Jūsų. Asmens duomenys, Jums sutikus su pranešimų siuntimu, bus įtraukiami į UAB „Litmer prekyba“ valdomą elektroninę duomenų bazę, tvarkomi ir saugomi skaitmenine forma užtikrinant Jūsų asmens duomenų tvarkymo saugą.